عناوین اخبار واطلاعیه ها

جایزه طلایه داران

 

 

 

جایزه  طلایه داران کسب و کار ایران

معرفی:

جایزه  طلایه داران کسب و کار ایران  با اهداف ترویج و توسعه فرهنگ پژوهش، فن آفرینی، خلاقیت و نوآوری و معرفی پژوهشگران و فن آفرینان، کارآفرینان، صنعتگران و مدیران سازمانی برجسته در حوزه کسب و کار به عنوان موتور محرکه و توسعه اقتصادی، ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه های مختلف علمی پژوهشی،فن آفرینی وکارآفرینی و تسهیل فرآیند شناسایی و انتخاب ایده های برتر و فناور به منظور  دستيابي به ايده‌هاي ناب و اجرايي در بهبود فضای كسب و كار در كشور در حاشیه  کنفرانس بین المللی مدیریت کسب و کار وحسابداری در محل دانشگاه تهران با حضور و حمایت وزارتخانه های مختلف، مجلس شورای اسلامی خانه کارگر و کثیری از دانشگاه ها و سازمان های فعال حوزه کسب و کار با گستره ی بین المللی توسط  دبیرخانه دائمی کنفرانس برگزار خواهد شد.

 

سطح جایزه :

 

این جایزه در سه سطح طلایه دار صنعتی طلایه دار علمی -  طلایه دار سازمانی  حوزه کسب کار به برگزیدگان هر بخش اهدا خواهد شد .

 

تندیس  و لوح یادبود جایزه با الهام از نماد علم و توسعه طراحی گردیده است و به عنوان نشان جایزه طلایه دار کسب و کار ایران  با حضور مقامات و شخصیت‌های عالی  کشور از وزارتخانه های مختلف، مجلس شورای اسلامی خانه کارگر و کثیری از دانشگاه ها و سازمان های فعال حوزه کسب و کار به برگزیدگان هر بخش اهدا می‌گردد.

 

 

شاخص های ارزیابی:

شاخص های ارزیابی شامل سه شاخص رشد علمی و فنی، رشد مالی و اقتصادی و رشد سازمانی می باشد که هر رزومه هر شرکت کننده  بر اساس این شاخص ها ارزیابی شده و پس از کسب امتیازهای لازم، مجوز حضور در هر مرحله را به دست می آورد.

 

 

شرکت کنندگان:

 

طلایه دار صنعت

( تولیدکنندگان- صنعتگران ، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار ، مشاوران و پیمانکاران، شرکت های دانش بنیان)

طلایه دار علم

( پژوهشگران و فعالان علمی مراکزپژوهشی و آموزشی دانشگاه ها، موسسات- پژوهشگاه های تحقیقاتی،پژوهشگران و مخترعین)

طلایه دار سازمانی

مدیران ارشد و سازمان ها، نهاد ها و مراجع ترویجی فعال در حوزه کسب و کار

 

روند بررسی رزومه ها و داوری:

 

رزومه متقاضیان و کاندیدهای دریافت جایزه طلایه داران کسب و کار ایران در هر سرفصل بطور جداگانه مورد داوری و ارزیابی قرار گرفته و برگزیدگان هر حوزه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. برگزیدگان از جوایزی همچون دریافت تندیس نشان و لوح ویژه طلایه دارکسب و کار ایران ،جوایز نقدی، تسهیلات سرمایه گذاری بهره مند خواهند شد.

"علاقه مندان واجد شرایط می توانند با ارسال رزومه حرفه ای خود  به دبیرخانه ی  جایزه در روند داوری این جایزه شرکت نمایند."

 

لطفا رزومه خود را با عنوان جایزه طلایه دارن به آدرس ایمیل دربیرخانه ارسال فرمایید

زمان ارسال رزومه : 10 آبان ماه

اعلام نتایج : 16 آبان ماه

 

 

 آدرس ایمیل دبیرخانه

info@nabmconf.ir

 

 

ثبت نام کاربران

 

 

راهنمای ثبت نام (ویژه شرکت کنندگان آزاد)

پس از ثبت نام و ایجاد پنل کاربری به قسمت خدمات مراجعه نموده و آیکون شرکت در کنفرانس بدون مقاله را انتخاب و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

 

ثبت نام شما نهایی  شده است و در روز 23 آبان میزبان شما خواهیم بود با پنل های تخصصی وسخنرانی های علمی و صنعتی کنفرانس

 

با مقاله


ورود به سیستم

پوستر

نشریات

برای درج خبر در این قسمت به بخش وبرایش جعبه ها مراجعه نمایید.